Laipni lūdzam siltumsūkņu apkalpošanas pasaulē!


Esam priecīgi iepazīstināt Jūs ar mūsu jauno virzienu – kvalitatīvu servisu Jūsu siltumsūkņu apkopei un remontam.

Jūsu komforts un klientu apmierinātība vienmēr ir bijusi mūsu galvenā prioritāte, un tagad mēs esam gatavi uzņemties pilnīgu jūsu siltumsūkņu servisu, lai nodrošinātu jūsu apkures sistēmas uzticamu un efektīvu darbību.

Kāpēc izvēlēties mūsu siltumsūkņa pakalpojumu?

  • Profesionalitāte: Mūsu speciālistiem ir liela pieredze darbā ar siltumsūkņiem un vienmēr ir gatavi atrisināt jebkādas tehniskas problēmas.
  • Uzticamība: Mēs sniedzam kvalitatīvu servisu gan mūsu produktiem, gan citu ražotāju siltumsūkņiem.
  • Individuāla pieeja: mēs saprotam, ka katra sistēma ir unikāla. Tāpēc mēs izstrādājam piemērotākos risinājumus, ņemot vērā jūsu vajadzības un budžetu.
  • Ietaupījumi: Regulāra apkope ietaupa enerģijas izmaksas un novērš dārgus remontdarbus.

Mūsu klientiem, kuri ir iegādājušies mūsu aprīkojumu un jau noslēguši pakalpojumu līgumu, mēs nodrošinām apkalpošanu uz vietas. Mūsu pieredzējušie tehniķi ir gatavi nākt pie jums un nodrošināt profesionālu servisu un remontu uz vietas, lai jūsu siltumsūknis darbotos nevainojami.

Turklāt, ja jums ir cita ražotāja siltumsūknis, mēs aicinām jūs atvest sūkni uz mūsu remontdarbnīcu, kur mūsu tehniķi darīs visu nepieciešamo, lai jūsu iekārtai atgrieztos tā optimālā veiktspēja un uzticamība. Lai sāktu, jums ir jānosūta informācija par savu siltumsūkni un mājokli brīvā formā mums uz e-pastu – hi@heatpumps.lv.

Neatliec rūpes par apkures sistēmu uz vēlāku laiku! Sazinieties ar mums jau šodien, un mēs ar prieku palīdzēsim uzturēt jūsu māju siltu un ērtu. Pie mums jūs vienmēr varat būt pārliecināti par siltumsūkņu servisa uzticamību un kvalitāti.


Ar cieņu Heatpumps.lv komanda