Siltumsūkņu piegādē visā Latvijā

Siltumsūkņi heatpumps.lv

HeatPumps specializējas visprogresīvākos siltumsūkņu risinājumos, kas paredzēti gan dzīvojamo, gan komerciālo vajadzībām. Mūsu zināšanas slēpjas augstākās kvalitātes sūkņu nodrošināšanā, uzstādīšanā un uzturēšanā, kas iegūti no vadošajiem ražotājiem Vācijā, Japānā un Ķīnā. Katrai iekārtai mēs piedāvājam plašu garantiju no 2 līdz 5 gadiem, nodrošinot ilgstošu sirdsmieru mūsu vērtīgajiem klientiem.

Trīs soļi: kā aprēķināt, kāds siltumsūknis jums ir nepieciešams?

*Jaudas aprēķins ir informatīvs. Precīzie aprēķini ir atkarīgi no ēkas platības, plānojuma un siltumizolācijas. Ir jāņem vērā griestu augstums - ja to augstums ir krietni lielāks nekā standartā, arī apsildāmās telpas tilpums būs lielāks. Jo lielāki logi, jo zemāka siltumizolācija. Attiecīgi - nepieciešams jaudīgāks siltumsūknis. Izvēloties gaiss-ūdens siltumsūkni, jāpierēķina klāt apmēram 2 kW karstā ūdens.

Latvijas iedzīvotājiem ir jāņem vērā klimata īpatnības, tāpēc iesakām neizvēlēties pārāk vāju siltumsūkni. Lai iegūtu ekonomiju un efektivitāti, siltumsūkni labāk darbināt ar maksimālo jaudu.

**Energoefektivitātes klase - rādītājs, kas raksturo, cik lietderīgi jūsu ēka izmanto siltumenerģiju un elektroenerģiju ekspluatācijas laikā.

Siltumsūkņu priekšrocības

Ietaupījums

Vidēji 50h gadā. Vairs nav jāpasūta un regulāri jāpieber granulas.

Ērti

Mājas apkure, izmantojot aplikāciju no jebkuras vietas pasaulē.

Videi draudzīgi

Nepiesārņo vidi ar dūmiem un kvēpiem.

Droši

Enerģijas iegūšanas procesā nenotiek degšanas reakcija.

20-30 gadi bez remontiem

Tas ir sūkņa kalpošanas laiks un
arī mūsu 7 gadu garantija.

Mūsu partneri

Iepazīstieties ar HeatPumps pieczvaigžņu servisu

heatpumps epasts

Bezmaksas konsultācija

Ir jautājumi? Mūsu speciālisti sniegs jums konsultāciju bez maksas. Vienkārši atstājiet savu kontaktinformāciju, un mēs sazināsimies ar jums četru darba stundu laikā.