Konteineru pārvadāšana ar kuģi

Jūsu uzticamais partneris siltuma un komforta jautājumos

HeatPumps – specializēts siltumsūkņu uzņēmums dzīvojamām mājām un komerctelpām. Mēs piegādājam, uzstādām un apkalpojam siltumsūkņus no Vācijas, Japānas un Ķīnas. Visām iekārtām nodrošinām 5-7 gadu garantiju.

Siltumsūkņi – visefektīvākais un progresīvākais apkures veids. Mēs palīdzam saviem klientiem izvēlēties visekonomiskākos un ilgtspējīgākos risinājumus no visiem, kas pieejami tirgū.

Esam gatavi piedāvāt jaunākās tehnoloģijas apkures, ventilācijas, gaisa kondicionēšanas (HVAC) iekārtu jomā, lai jūsu mājās vienmēr būtu silti un mājīgi. Sadarbojamies ar uzticamiem un pārbaudītiem ražotājiem, tāpēc mūsu klienti saņem kvalitātes un drošības garantiju.

Daudzu gadu pieredze ļauj mums atrisināt jebkurus uzdevumus saistībā ar māju apkuri. Piemeklēsim siltumsūkņus dzīvojamām un ražošanas telpām dažu kvadrātmetru vai daudzstāvu ēku lielumā.

Tikai profesionāla pieeja apkures iekārtu izvēlē spēj nodrošināt sistēmas energoefektivitāti, ekonomiju un ilgtspēju. Katram klientam atradīsim atbilstošāko risinājumu, ņemot vērā vajadzības un budžetu.

Mūsu partneri