Inovatīvi SPRSUN risinājumi enerģijas taupīšanai izstādē MCE 2024 Milānā.

SPRSUN atkārtoti apliecināja savu līderpozīciju progresīvu enerģētikas risinājumu jomā, demonstrējot savas inovācijas MCE izstādē Milānā, Itālijā, no 2024. gada 12. līdz 15. martam. Šī izstāde ir atzīta par vienu no pasaules vadošajiem pasākumiem HVAC+R, atjaunojamās enerģijas un energoefektivitātes nozarē, kas pulcē vairāk nekā 1500 izstādes dalībnieku no visas pasaules. SPRSUN prezentēja savus daudzfunkcionālos siltumsūkņus, kurus raksturo augsta efektivitāte, lietošanas komforts un draudzīgums videi, kā arī inovatīvus risinājumus to uzstādīšanai.

Pateicoties ilggadējai pieredzei Eiropas tirgū un dziļai izpratnei par klientu vajadzībām, uzņēmums MCE izstādē ar lepnumu prezentēja savu jaunāko sasniegumu – īpaši klusu dzīvojamo ēku apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu ar nosaukumu R290 Greenergy Series. Šī sistēma ir aprīkota ar revolucionāru trokšņu slāpēšanas tehnoloģiju un modernām viedās vadības sistēmām, kas Eiropas lietotājiem sola līdz šim nebijušu komforta līmeni.

Greenergy sērijā ir inovatīva Quiet Bay konstrukcija, kas sūkņa darbības laikā ļauj sasniegt tikai 40 dB(A) trokšņa līmeni, bet naktī – vēl klusāku. Šajos siltumsūkņos ir pilnībā invertora kompresori, kas nodrošina efektīvu apkuri un komfortablu mājokli. Turklāt WiFi tālvadības pults atbalsts un SG-ready funkcionalitāte ļauj jums kontrolēt temperatūru un karsto ūdeni jūsu mājās no tālruņa jebkurā laikā un jebkurā vietā pasaulē.

GreenergyPro sērija ir ideāls risinājums viedai apkurei, dzesēšanai un karstā ūdens apgādei. Pateicoties izcilajai viedās vadības sistēmai, ierīce darbojas droši un vienmērīgi, ātri uzsildot ūdeni līdz augstai temperatūrai.

ClimaPro sērija ir izstrādāta stabilai darbībai temperatūras diapazonā no -25°C līdz 45°C, un tā ir aprīkota ar inteliģentu vadības sistēmu, kas nodrošina efektīvu atkausēšanu zemas temperatūras apstākļos un augstu sildīšanas efektivitāti. Ar energoefektivitātes līmeni A+++ un maksimālo COP 5,95 tā ir kļuvusi par vienu no SPRSUN pārdotākajām sērijām.

SPRSUN prezentēja arī jaunu siltumsūkņa sistēmu ar viegli uzstādāmu risinājumu – Integrēto hidronikas tvertni, kurā integrēti daudzi svarīgi komponenti. Šis produkts ietaupa līdz pat 50 % uzstādīšanas laika un izmaksu.

SPRSUN produkti piesaistīja ievērojamu izstādes apmeklētāju uzmanību, pateicoties to iespaidīgajām īpašībām un konkurētspējīgajām cenām. Saskaņā ar savu starptautisko attīstības stratēģiju SPRSUN turpinās iekļūt tirgū, izprast lietotāju vajadzības un piedāvāt efektīvus un ilgtspējīgus risinājumus pasaules HVAC lietotāju kopienai.

SPRSUN ir profesionāls siltumsūkņu zīmols ar 25 gadu pieredzi siltumsūkņu ražošanā, kas ar savu inovatīvo garu, augstas kvalitātes servisu un uzticamiem produktiem ir izpelnījies partneru atzinību un atbalstu visā pasaulē.


 

0
    0
    Grozs
    Jūsu grozs ir tukšs