SPRSUN siltumsūkņu uzņēmums uzsāk 40 hektāru viedās rūpnīcas būvniecību

Kopsavilkums: SPRSUN, viens no vadošajiem videi draudzīgu un energoefektīvu siltumsūkņu ražotājiem, ir paziņojis par savas jaunās viedās rūpnīcas būvniecības uzsākšanu! Jaunās rūpnīcas būvniecība ievērojami palielinās SPRSUN produktivitāti, samazinās produktu piegādes termiņus un nodrošinās partneriem konkurētspējīgākus un energoefektīvākus apkures risinājumus.
Ķīna, SPRSUN-SPRSUN jau daudzus gadus darbojas siltumsūkņu ražošanas nozarē, nodrošinot ekonomiskus un energoefektīvus apkures risinājumus klientiem vairāk nekā 60 valstīs. Uzņēmuma ražotie gaisa siltumsūkņu produkti ir atzīti par patērētājiem draudzīgu dizainu un funkcionalitāti. Paziņojums par jaunās viedās rūpnīcas būvniecības uzsākšanu iezīmē nozīmīgu pagrieziena punktu SPRSUN izcilajā attīstības ceļā.

SPRSUN siltumsūkņu uzņēmums SPRSUN, vadošais siltumsūkņu ražotājs, nesen ir uzsācis modernas viedās rūpnīcas būvniecību. Jaunā rūpnīca aizņems 40 akrus zemes un izmaksās aptuveni 400 miljonus RMB. Tās kopējā apbūves platība būs 80 000 kvadrātmetru. Tā būs aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām un viedām ražošanas sistēmām, kas noteiks jaunus nozares efektivitātes un kvalitātes standartus.

Jaunā rūpnīca ir izveidota Sintangā, Guandžou, Ķīnā, kas ir jauna rūpniecības zona. Rūpnīcā tiks uzstādītas modernas siltumsūkņu ražošanas līnijas, un tajā tiks ražoti energoefektīvi gaisa siltumsūkņu produkti, piemēram, mājsaimniecības un komerciālie ūdenssildītāji, mājsaimniecības un komerciālie apkures un dzesēšanas bloki, kā arī peldbaseinu termostatiskie siltumsūkņu bloki. Turklāt, būdama SPRSUN viedās ražošanas bāze, šī jaunā rūpnīca būs aprīkota ar automatizētām un viedām ražošanas iekārtām. Izmantojot MES sistēmu, jaunā rūpnīca nodrošinās visa ražošanas procesa dinamisku kontroli. Tas ietver ražošanas plānošanu, materiālu plānošanu, ražošanas plūsmu, kvalitātes pārvaldību, noliktavas pārvaldību un izmaksu kontroli. Tādējādi tiek panākta visaptveroša digitalizācija, vizualizācija, kontrole, automatizācija un inteliģenta vadība.


Jaunās rūpnīcas galīgās montāžas cehs ir aprīkots ar piecām montāžas līnijām, no kurām katra spēj saražot 200 vienības dienā. Ražošanas līnijas ir veidotas, apvienojot elastīgas un specializētas līnijas, lai apmierinātu dažādu klientu individuālās vajadzības. Visus ražošanas materiālus tieši uz darba vietām piegādā AGV, un mehāniskās rokas automātiski iekrauj materiālus, tādējādi par 30 % uzlabojot kopējo piegādes efektivitāti salīdzinājumā ar tradicionālajām metodēm.

Turklāt redzes vadīta robotizēta montāža nodrošina precizitāti līdz pat 100 %. Šīs modernās iekārtas un vadības sistēmas ievērojami uzlabos uzņēmuma ražošanas efektivitāti un darbības pārvaldību, nodrošinot SPRSUN produktu stabilitāti un uzticamību. Turklāt jaunajā SPRSUN rūpnīcā būs pētniecības un attīstības centrs, kā arī eksperimentālais centrs. Šie centri paātrinās inovāciju centienus, lai partneriem piedāvātu progresīvus, inteliģentus un efektīvus enerģētikas risinājumus.

SPRSUN ir apņēmies īstenot ilgtspējīgu attīstību, un jaunā rūpnīca atspoguļos šo apņemšanos, par prioritāti izvirzot vides aizsardzību un enerģijas taupīšanu. Visā ražotnē tiks izmantoti videi draudzīgi materiāli un enerģiju taupošas tehnoloģijas. SPRSUN stingri ievēros vides standartus, lai saskaņotos ar globālajām oglekļa neitralitātes iniciatīvām, tādējādi apliecinot korporatīvo atbildību.

Šīs jaunās rūpnīcas būvniecība ir nozīmīgs pagrieziena punkts SPRSUN siltumsūkņu kompānijai, kas apliecina ievērojamu izaugsmi un paplašināšanos pasaules mērogā enerģētikas reformas kontekstā, pateicoties tās izcilajiem produktiem un pakalpojumiem.

SPRSUN preses pārstāve un ģenerāldirektore Julija pauda lielu sajūsmu par jaunās rūpnīcas darbības uzsākšanu, norādot, ka šis ieguldījums ļaus SPRSUN veikt pētījumus un ražot modernākus un energoefektīvākus siltumsūkņus. “Jaunā rūpnīca būs aprīkota ar modernākajām siltumsūkņu ražošanas un pētniecības iekārtām, kas mums dos iespēju piedāvāt mūsu partneriem videi draudzīgākus, energoefektīvākus un kvalitatīvākus siltumsūkņu produktus un visaptverošākus enerģētikas risinājumus, lai apmierinātu arvien pieaugošās konkurences tirgus prasības,” viņa teica.

Paredzams, ka 40 akru viedā jaunā rūpnīca tiks pabeigta līdz 2025. gadam. SPRSUN siltumsūkņu kompānija ir apņēmusies nodrošināt izcilus un videi draudzīgus enerģijas risinājumus pastāvīgi augošajam globālajam tirgum, stingri apzinoties nākotnes iespējas un sasniegumus.


0
    0
    Grozs
    Jūsu grozs ir tukšs