Atbalsta programma dzīvojamās mājas īpašniekiem Latvijas pilsētās

2.2.3.6. Gaisa piesārņojumu mazinošu pasākumu īstenošana, uzlabojot mājsaimniecību siltumapgādes sistēmas.

Šajā rakstā vēlamies atgādināt, ka CFLA joprojām pieņem pieteikumus programmai, kas sākās 2023. gada 26. jūlijā un turpināsies līdz 2023. gada 25. septembrim.

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izsludinājusi atklātu projektu atlasi, kurā  mājsaimniecību siltumapgādes sistēmu uzlabošanai šajā uzsaukumā paredzēti 3,5 miljoni eiro Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzekļu.

Projektus CFLA var iesniegt īpašnieki – fiziskas un juridiskas personas – viendzīvokļa vai vairākdzīvokļu dzīvojamajām mājām pilsētu teritorijās, kur apsilde iepriekš veikta, izmantojot koksnes biomasas, piemēram, malkas, apkuri (triju un vairāk dzīvokļu mājās – arī akmeņogļu vai kūdras apkuri). Projektā pieejamais ERAF finansējuma apmērs nedrīkst pārsniegt 4400 eiro uz vienu projekta dzīvojamā mājā vai dzīvokļu īpašumu mājsaimniecībā deklarēto iedzīvotāju.

Projektu iesniegumu sagatavošanai un iesniegšanai atvēlēti divi mēneši: no 2023. gada 26. jūlija līdz 25. septembrim. Pēc projektu iesniegšanas beigu termiņa projektus izvērtēs trīs mēnešu laikā, projektu īstenošana jāveic ne ilgāk kā divu gadu laikā.

Lieliska iespēja uzsākt apkures sistēmas maiņu ar valsts atbalstu.

Vairāk informācijas par atbalsta programmu var atrast oficiālajā mājaslapā: www.cfla.gov.lv


Informācijas avoti:
https://www.cfla.gov.lv/lv/2236-gaisa-piesarnojumu-mazinosu-pasakumu-istenosana-uzlabojot-majsaimniecibu-siltumapgades-sistemas
https://www.vestnesis.lv/op/2023/142.PD2
0
    0
    Grozs
    Jūsu grozs ir tukšs