Jaunais līmenis: SPRSUN iekaro Vācijas tirgu ar BAFA sertifikātu

Uzņēmums SPRSUN turpina ceļu uz globālu atpazīstamību, iegūstot BAFA sertifikātu savam jaunajam siltumsūkņa modelim SPRSUN R290 GreenergyPro Series (ar CAREL vadības sistēmu). Šis sertifikāts atver SPRSUN durvis Vācijas tirgū un apliecina produkta izcilu kvalitāti, atbilstību stingriem enerģijas efektivitātes un vides drošības prasībām, kas noteiktas Vācijas valdības.

Kas ir BAFA?

BAFA sertifikācija ir atslēga veiksmīgai produktu realizācijai Vācijā. Šis sertifikāts apstiprina, ka SPRSUN R290 siltumsūkņi atbilst Vācijas valdības noteiktajiem augstajiem kvalitātes un enerģijas efektivitātes standartiem. Šī sertifikāta iegūšana atspoguļo SPRSUN tieksmi uz inovācijām un uzticamu produktu nodrošināšanu, kas atbilst klientu paaugstinātajām prasībām.

Priekšrocības Patērētājiem:

Klienti, izvēloties SPRSUN R290 siltumsūkņus ar BAFA sertifikātu, ne tikai iegūst izcilas kvalitātes produktu, bet arī var saņemt valsts subsīdijas un finansiālu atbalstu kredītu veidā. Tas padara SPRSUN produktu izmantošanu pieejamāku un ekonomiski izdevīgāku gala patērētājiem.

Divkāršs Standarts: KEYMARK un BAFA:

BAFA sertifikāts nav pirmais SPRSUN panākums sertifikācijas jomā. 2022. gadā uzņēmums ieguva KEYMARK sertifikātu, apliecinot augstus kvalitātes standartus un atbilstību Eiropas Savienības ekodizaina prasībām. Šie divi sertifikāti ir spēcīgs pierādījums SPRSUN produktu unikalitātei un konkurētspējai.

KEYMARK:

2022. gada 8. novembrī – SPRSUN āra gaisa un ūdens siltumsūkņu sērija tika apbalvota ar KEYMARK sertifikātu, padarot SPRSUN par vienu no nedaudzajiem siltumsūkņu ražotājiem Ķīnā ar šo prestižo sertifikātu.

Kā vadošais siltumsūkņu ražotājs, kas apvieno pētniecību un attīstību, dizainu, ražošanu un mārketingu, SPRSUN turpina nodrošināt patērētājiem augstas kvalitātes siltumsūkņus, kas izceļas ar individualitāti, enerģijas efektivitāti un laika ekonomiju. Viņi pastāvīgi ievieš inovācijas, lai atbilstu saviem klientiem dažādajām vajadzībām visā pasaulē.

SPRSUN produkti atbilst EN14511 standartiem un ir saņēmuši CCC, CE, ISO, SAA, RoHS un enerģētiskās klases ERP A+++ sertifikātus. Salīdzinot ar Eiropas standartu SCOP 4.48, SPRSUN produkti var lepoties ar minimālo SCOP 4.65 un maksimālo 4.85, kas ievērojami pārsniedz Eiropas standartu. Tomēr patiesu iedvesmu radīja KEYMARK sertifikāta iegūšana šogad novembrī.

KEYMARK sertifikācija ir neatkarīga, brīvprātīga, trešo pušu sertifikācija, kas balstīta uz Eiropas Savienības ekodizaina direktīvas kvalitātes prasībām. Šī sertifikāta iegūšana apstiprina, ka produkti atbilst ekodizaina direktīvas prasībām un ražošanas kontrolei rūpnīcā.

KEYMARK palīdz samazināt tirdzniecības šķēršļus, jo viens tests tiek atzīts visās Eiropas valstīs, tādējādi ietaupot laiku un naudu atkārtotiem testiem vai vietējai sertifikācijai. Ar KEYMARK ir daudz vienkāršāk ienākt Eiropas tirgū, palielināt pārdošanas izstādīšanu, uzlabot uzticamību un peļņu, uzlabot uzņēmuma tēlu un produktu konkurētspēju.

KEYMARK sertifikācija ne tikai palīdz patērētājiem izvēlēties kvalitatīvus produktus, bet arī stiprina viņu uzticību uzņēmumam un produktiem. Turklāt siltumsūkņu pircējiem ar KEYMARK sertifikātu ir tiesības uz visām nacionālajām subsīdijām Eiropas Savienības dalībvalstīs, dažās no tām tas var sasniegt līdz pat 70% no produkta cenas.

SPRSUN R32 EVI DC invertera siltumsūkņi, kas pieejami 9.5 kW, 11 kW, 12 kW, 15 kW, 19 kW, 20 kW un 22 kW modeļos, ir saņēmuši KEYMARK apstiprinājumu.

Tiem ir šādas unikālas īpašības:

 • augsta efektivitāte,
 • EVI vadības tehnoloģija,
 • tālvadība caur Wi-Fi lietotni,
 • gudra atsaldēšana,
 • zemas temperatūras un zemas frekvences vadības tehnoloģija,
 • zems trokšņa līmenis,
 • kaskāde.

KEYMARK kļuva par uzņēmuma konkurētspējas simbolu, kas sniedz taustāmu labumu gan pašam uzņēmumam, gan tā klientiem. KEYMARK sertifikācija ir izcils vēsturisks brīdis un viens no lielākajiem notikumiem SPRSUN vēsturē!

Rītdiena ar SPRSUN:

SPRSUN turpina savu inovāciju ceļu, piedāvājot uzticamus un enerģētiski efektīvus siltumsūkņus saviem partneriem. BAFA sertifikāta iegūšana ir ne tikai solis uz priekšu uzņēmumam, bet arī iespēja klientiem piekļūt progresīvām tehnoloģijām un valsts atbalstam. Uzticami, videi draudzīgi un sertificēti – SPRSUN produkti turpina noteikt standartus siltumsūkņu pasaulē.


0
  0
  Grozs
  Jūsu grozs ir tukšs