Siltās grīdas tavam komfortam!

Siltās grīdas ir grīdas, zem kurām ir ieklāts sildelements. Siltās grīdas ir lielisks veids, kā apsildīt telpu, jo to lietderības koeficients ir augstāks nekā radiatoriem, tādēļ tas tiek uzskatīts par vienu no efektīvākajiem apkures veidiem. Sildās grīdas sniedz augstu komforta līmeni, tādēļ pēdējo gadu laikā ir kļuvušas par pieprasītu risinājumu privātmājās visā Latvijā. Īpaši pieprasīts šis mājas apsildes risinājums ir mājās ar maziem bērniem, jo siltās grīdas ļauj bērniem spēlēties uz grīdas komfortablos apstākļos pat tad, kad ārā temperatūras stabiņš ir noslīdējis krietni zem nulles.


Šajā rakstā apskatīsim sešas galvenās silto grīdu priekšrocības, lai palīdzētu jums izlemt par piemērotākās apkures sistēmas izvēli jūsu mājai!

 • Neredzama apkures metode – apsildāmās grīdas, atšķirībā no radiatoriem, tiek ieklātas zem grīdas seguma un ir diskrēts apkures veids, kas ļauj realizēt mūsdienīgus interjera risinājumus un ieekonomēt vietu telpā.
 • Energoefektivitāte – siltās grīdas ir daudz energoefektīvākas nekā tradicionālās apkures sistēmas, ilgtermiņā ļaujot ne tikai samazināt apkures izmaksas, bet arī palielināt mājas vai dzīvokļa vērtību, jo šobrīd tirgū priekšroka tiek dota energoefektīviem mājokļiem.
 • Vienkārša uzturēšana – apsildāmajām grīdām nav jāveic regulāra apkope. Šī ir viena no lielākajām apsildāmo grīdu priekšrocībām, jo pēc to ierīkošanas jūs varat aizmirst par regulārajām tehniskajām apkopēm.
 • Vienkārša ierīkošana – siltās grīdas ierīkošana ir ātra un vienkārša, tādēļ ierīkošanas darbi neaizkavēs tālākos būvniecības vai remontdarbus. Vēlamies gan atgādināt, ka siltās grīdas ierīkošanu ieteicams uzticēt profesionāļiem, lai tā tiktu ieklāta atbilstoši ražotāja norādījumiem.
 • Augsta gaisa kvalitāte – siltās grīdas palīdzēs uzlabot gaisa kvalitāti jūsu mājās un nodrošinās augstas higiēnas prasības. No grīdas izstarojošs siltums ir daudz labāks cilvēka elpošanas sistēmai nekā siltums, ko izstaro radiatori, jo, apsildot māju ar radiatoriem, grīdas paliek aukstas un mājās veidojas kondensācija, radot paaugstinātu mitruma līmeni. Augsts mitruma līmenis rada piemērotu vidi putekļu ērcītēm, veicinot alerģiju risku. Ir pierādīts, ka apsildāmās grīdas samazina putekļu ērcīšu esamību mājoklī līdz pat 80%, radot higiēniskus un veselībai drošus dzīves apstākļus.
 • Pielāgota temperatūra katrai telpai – pateicoties iebūvētajiem termostatiem, jums ir iespējams noregulēt dažādu temperatūru katrā no mājas telpām. Uzturiet telpas tieši tik siltas, cik vēlaties, un ietaupiet apkures izmaksas. Katram no mums ir sava komforta temperatūra, un apsildāmās grīdas ļauj katram ģimenes loceklim izvēlēties savu komforta temperatūru.

Siltās grīdas ir iespējams ieklāt gandrīz jebkuram grīdas segumam, tomēr mēs aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem un noskaidrot, kādi būs piemērotākie silto grīdu ieklāšanas risinājumi tieši jūsu mājās!

HeatPumps – specializēts siltumsūkņu uzņēmums dzīvojamām mājām un komerctelpām saviem klientiem piedāvā profesionālu pieeju un kvalitatīvus risinājumus ikvienam klientiem!

0
  0
  Grozs
  Jūsu grozs ir tukšs